ZWIJNDRECHT- Na de succesvolle eerste uitzending van het programma “ATOS Verbindt”, zal aankomende zaterdag 18 april het tweede deel te horen zijn op ATOS Radio. Na de verhalen uit de door het coronavirus getroffen sectoren zal deze keer de sportwereld centraal staan.
ATOS Verbindt en Sportwereld
In deze uitzending van ATOS Verbindt zal er tussen 16.00-21.00 uur stil worden gestaan hoe het coronavirus de sportwereld treft. Diverse sporters, coaches, sportbonden en sportverslaggevers zullen hun verhaal vertellen. Worden de competities nog uitgespeeld of verplaatst, wat voor gevolgen heeft het coronavirus voor de vereniging en hoe zijn de sporters er onder? Benno Snaphaan en Bram de Waard zullen in deze vijf uur durende uitzending mensen uit de sportwereld aan het woord laten.
Te gast in de uitzending
In de uitzending van ATOS Verbindt zijn te gast:
- Robert Kreukniet (VV Groote Lindt)
- Wethouder Patrick van der Giessen (Hendrik-Ido-Ambacht)
- Niels van Iwaarden (Conventus Korfbal)
- Arco Bomgaars (AD de Dordtenaar)
- Jacqueline Cheng (Anytime Fitness)
- Jeffrey van Geloof (ZZ & PC de Devel)
- Chantal Buster (Conventus Handbal)
- Lisenka Slootweg (Dansant)
- Paul Budde (Verslaggever VV Groote Lindt)
- Tom Westerink (Damesvoetbal RVVH)
- Michel Boer (HC Derby)
- Rogier Dorsman (Zwemmen)
- Sabine Mouthaan (Twirlen)
Vraag een verzoeknummer aan
Luisteraars kunnen ook zelf een verzoeknummer aanvragen om iemand te steunen. Je kunt tijdens de uitzending bellen naar het telefoonnummer 078-619 49 00.
Je kunt ook van tevoren een e-mail sturen naar redactie@atosrtv.nl.
ATOS Verbindt is zaterdag 18 april 2020 van 16.00 – 21.00 uur te beluisteren op ATOS Radio. Te ontvangen op 106.1 en 106.8 FM of via deze website via de knop “live radio“. Je kunt ook meekijken live in de studio via de knop “live tv “