ZWIJNDRECHT – Na een periode van bijna 2 jaar geen optredens van muziek- en twirlvereniging Celebration, is er zaterdag 12 maart een optreden in Panoord. Op deze avond is er een afwisselend programma met twirl en muziek. Zo zullen de drumfanfare, de slagwerkgroep en de dames van de twirl allen in het voetlicht treden.
De avond wordt geopend door de drumfanfare met de bekende “Florentinermars”. Zo zullen onder meer de nummers ‘Rolling in the Deep’, ‘Sweet Caroline’ worden gespeeld. De slagwerkgroep gaat helemaal los tijdens de nummers van ‘Safri’ en ‘Spanjaardsgat 2019’. De dames van de twirl laten allen hun solistische show zien, waar zij mee op wedstrijden gaan.
De zaal gaat open om 19.00 uur, de avond begint om 19.30 uur duurt tot ongeveer 21.45 uur. De toegang is gratis en er is voldoende parkeergelegenheid. Adres is Groot Karreveld 10 in Zwijndrecht.