Magisch Winterfestival op het Energieplein 

DORDRECHT – Laat de winterse magie tot leven komen op zaterdag 13 januari. Zaterdag transformeert het Energieplein in Dordrecht tussen 12:00 en 18:00 uur tot een sfeervol decor voor Winter op het Plein. Dit winterfestival belooft een dag vol betovering en winterse gezelligheid.

Ga schaatsen op de ijsbaan (schaatsen zijn aanwezig), eet een gratis winters hapje, drink een drankje en doe mee aan een van de vele activiteiten voor alle leeftijden. Dit winterfestival wordt georganiseerd door een gepassioneerde bewonerscommissie in samenwerking met
SOC, Buurtwerk Dordrecht en het Dordrechts Museum. 
 
Het programma 
Optredens: 
 12:15 – 12:45: Koor VanZingkel&Co 
 13:00 – 13:30: Singer-Songwriter Jirre Stoutjesdijk 
 13:30 – 14:00: Koor VanZingkel&Co 
 14:15 – 14:45: Folkgroep EigenWijs 
 15:45 – 16:15: Folkgroep EigenWijs 
 17:00 – 17:30: Singer-Songwriter Jirre Stoutjesdijk 
Activiteiten: 
 12:00 – 15:00: Vogelsnacks maken met Duurzaamheidscentrum Weizigt 
 14:00 – 16:00: Tekenen met pastel: ”De kunst van Winterlandschappen” door
Dordrechts Museum 
 15:00 – 15:20: Workshop Kunstschaatsen door Kunstrijvereniging De Drechtsteden 
 15:00 – 18:00: Popcorn bakken met Duurzaamheidscentrum Weizigt 
 16:15 – 16:35: Workshop Kunstschaatsen door Kunstrijvereniging De Drechtsteden 
Doorlopend: 
 Jongerenbus JongDordt 
 Haken & een praatje! 
 XXL Spellen van Pip & Zo 
 
De buurt-activiteitencommissie  
De buurt-activiteitencommissie, bestaande uit enthousiaste wijkbewoners, heeft als missie de wijk tot leven brengen en haar veelzijdigheid te tonen. Met een focus op ontmoeting, kunst, cultuur, spelletjes, eten, en drinken komen zij regelmatig samen bij het bekende De
Eendracht van Buurtwerk. Hun ultieme doel? Een levendige wijk creëren waarin buurtbewoners elkaar ontmoeten, lokale activiteiten delen, en een rijke culturele uitwisseling stimuleren – vóór en dóór de wijk! 
 
Bron: SOC